Kupuvam apartman vi Eurotel Struga
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.01.2023 13:13

Струга / Струга

Број на соби:

1

Квадратура:

30 m²

Греење:

Централно

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Kupuvam apartman vo Eurotel Struga.

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара од:

Robert
Потврден огласувач
072309514
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам