1 / 6
jeep compas 2.0 td
7.500 €
Цената не е фиксна
27.01.2023 13:36

Желино / Тетово

Марка:

Jeep

Модел:

Compass

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

cena za zamena (8000 evra)
full oprema
4x4
tempomat
klima
grejaci na sediste
radio cd navigacija
donesena e od ch

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Db
Потврден огласувач
070714246
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам