Plac so odlicen pogled na celo Kumanovo
23 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.10.2022 15:38

Куманово / Куманово

Квадратура:

2429 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац 2429м2 со целосна документација. По урбанистички план предвиден со 4 маркици. Единствен празен плац во регионот.
Улица Стефан Филиповиќ, Ѓуро Пуцар Стари.
Број на парцела: 11079/2
Центар за катастар на недвижности: КУМАНОВО
Катастарска општина: КУМАНОВО
Култура: гнз Градежно неизградено земјиште
По број на парцела може да се најде и види плацот на https://ossp.katastar.gov.mk/OSSP/

Плацот се продава само ЦЕЛ!

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
071346249
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам