1 / 12
Fiat Scudo 2.0 hdi L2 LONG
4.990 €
09.08.2022 09:56

Куманово / Куманово

FIAT Scudo MAXI 2.0 hdi 88 kw (120 ks ), 2008 godina,odlicna sostojba , dobri gumi, uvezeno od Svajcarija , plateni davacki do registracija, na filicko lice,mnogu socuvano nadvoresno i vnatresno, nema nikade pokazano korozija
Tel 077.572.113

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам