1 / 10
Vlecna Sluzba , Slep Sluzba , Pomos na pat
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 12:28

Скопје Центар / Скопје

☎️071/611-119☎️075/955-559☎️

👉Транспорт на патнички возила во Македонија и странство🚘
-Лесни товарни 🚐🚛
-Комбиња
-Вилушкари
-Приколки
-Моторни санки
-Чамци , Скутери на вода 🚤
-Моторцикли, АТВ🛵
👉🚨Асистенција 24/7 🚨👈

Категорија: Моторни Возила / Шлеп служба

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
075955559
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам