1 / 3
Stari lozja
1 €
05.10.2022 14:20

Куманово / Куманово

Квадратура:

686 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava gradezno zemjiste pozadi Vodomont Budjo so markica za gradba urbanizirano broj na plac po urbanizam 7933/6 075938727 Lokacija Stari lozja

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

oliver
Потврден огласувач
075 938 727
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам