1 / 6
NIVA-PLAC VO s.ROMANOVCE DO AVTOPAT KUMANOVO- SKOPJE
1 МКД
26.09.2022 18:28

Куманово / Куманово

Квадратура:

13268 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

PRODAVAM NIVA-PLAC VO SELO ROMANOVCE OD 13268m2 VIKANO MESTO SREDNA KORIJA,KOJ GRANICI SO AVTOPATOT KUMANOVO-SKOPJE NA 200 METRI OD STARATA NAPLATNA RAMPA,vo pravec Skopje
MOZE DA SE SPOJAT I POVECE PLACEVI i DA BIDE OD 5 DO 10 HEKTARI,KAKO NA SLIKATA
Br. Na IM.LIST 1111 ROMANOVCE
KP 203/100

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

САВЕ
Потврден огласувач
071 255646
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам