1 / 12
Mazda 5
По Договор
02.12.2022 13:47

Крива Паланка / Крива Паланка

Марка:

Mazda

Модел:

5

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mazda 5 2.0 110 ks
7 sediata
Registrirana do Juni 2022 so zelana karta
Smeneto ulje
Smenet antifriz
Aluminiumski bandazi
Novi zimski gumi (proizvedeni Maj 2021)
Klimatronik
Komandi na volan
Kruz kontrol
ABS
SRS
Senzori za dozd
Greaci na stakla
Greaci na retrovizori
Vozdusni pernicinja
Vozdusni zavesi
Ksenon svetla
Maglenki

Voziloto e vo besprekorna sostojba funkcionalno do posledno kopce

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

VAT-AUTO
Потврден огласувач
070304277
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам