1 / 1
Se prodava kuka
68.000 €
01.01.2022 19:05

Куманово / Куманово

Број на соби:

6

Квадратура:

250 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

360 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

1988

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Север

Адреса:

Nikola Tesla 214

Vredi pogledati

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
077857689
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам