1 / 1
Se prodavat 2 Lenovo laptop
600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.01.2022 22:01

Тетово / Тетово

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Se prodavat 2 laptop Lenovo Gaming so vgradeni performansi Lenovo B50-80 i5 5 generacia 2.70Ghz 16GB Ram 120GB Kingston SSD + 1TB HDD Caddy AMD Exo Pro R5 M330 Windows 11 PRO licensiran Lenovo ideapad 100-15ibd i3 5 generacia Nvidia GT920M 8GB Ram 120GB ssd + 1TB HDD Windows 11 PRO Licensiran Delovite vgradeni kako Ram memory SSD HDD se uste se pod garancia moze proverka po vas izbor gi igrat site igri bez mana bez problem cisteni so smeneta pasta so dokument se od Aitonix official lenovo servis za Makedonia Cenata ne e fiksna i moze da se dogovara moze i zamena za pojak desktop ili laptop so moja doplata

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава / Можна е замена од:

Ali
Потврден огласувач
070507856
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам