1 / 2
Plac vo naselba Karpos
45 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.10.2022 15:20

Куманово / Куманово

Квадратура:

403 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo naselba karpos
403kvadrati,ima dozvola za gradba, kanal i voda, ima zapocneta gradba 9x9metri, se naogja na ulica br. 12
Cena 18 000evra info samo na viber

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
077512302
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам