Se prodava vikendicka vo Sonje opstina Sopiste
39.000 €
Цената е фиксна
15.03.2022 22:11

Сопиште / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1,5

Квадратура:

35 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

270 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Dolno sonje

Mala vikendicka nova vo dolno sonje komplet ubavo uredena 33m 2 so izolacija 250 m 2 dvorno mesto vo cista mirna okolina ima moznost da se stavi struja i voda vnatre ima instalacija samo ne e priklucena terasa pokriena zagradena so kamen i drvo i zasadeni borovi vo dvorceto.Odlicna moznost da ste nastrana od guzvite vo gradot a sepak na samo 6 km od centarot.So cist imoten list i legalizirana komplet.
Telefon za kontakt 071/840-124

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

samsung
Потврден огласувач
070421969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам