1 / 12
СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ, ПОКРАЈ АСФАЛТ, БЛИСКУ ДО ГОСТИВАРСКА ПАТАРИ
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.12.2022 11:24

Врапчиште / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Тип на земјиште:

Останато

Се продава парцела блиску до гостиварска патарина, на патот за Зубовце, и има излез на самиот асфалтиран пат со подолгата страна од 120м. Парцелата е рамна површина од 9000м2. За повеќе информации тел. 071 261378.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
071261378
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам