1 / 11
se prodava kuka vo usje na mirna lokacija so ubav pogled
140.000 €
19.05.2022 18:27

Кисела Вода / Скопје

Број на соби:

7

Квадратура:

204 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2007

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

bul.boris trajkovski br.4/54

se prodava kuka nad staklara mozna e zamena za stan so vasa doplata vo zavisnost od cenata info 070 305 008

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Deni
Потврден огласувач
070443061
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам