1 / 12
Nova renovirana kukja vo naselba lisice
165.000 €
26.02.2022 09:56

Аеродром / Скопје

Број на соби:

5

Квадратура:

107 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

174 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Mite Bogoevski 8a

Se prodava nova renovirana kukja vo naselba Lisice kaj trgovskiot kaj alfite.
Kukjata e renovirana i pravena po moja zelba i za sopstvena namena.
Se prodava poradi selidba vo stranstvo.
Renovirana e minatata godina.
Samo vo letnikovecot e vlozeno 12000 eur, ima furna i dr propratni raboti za u letnikovec.
Kukjata se prodava delukno namestena.
Vseliva vednas nema nikakvo vlozuvanje vo nea.
Se naogja na mirna lokacija.
Vo predvid doagja i zamena za stan vo centar vo Debar maalo, Karpos 1, Kapistec

Kontakt: Petar 070 310 383

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам