1 / 6
Se prodava kuca vo s. Biljanovce
31.000 €
15.09.2022 22:06

Куманово / Куманово

Број на соби:

8

Квадратура:

150 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

418 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

1990

Година на реновирање:

1990

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Biljanovce

Се продава кукја во Билјановце одма до пат
Информации на тел. 078/293-704 Кристина

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
075472499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам