1 / 7
Се продава имот во Стара Бања Куманово
1 €
Цената не е фиксна
16.04.2022 11:46

Куманово / Куманово

Квадратура:

5800 m²

Тип на земјиште:

Градежно

⚠️ Се продава имот во Стара Бања Куманово

👉 Со целосна квадратура од 5800м2 (објект од 800м2 на два ката и подрум)

👉 Екслузивна локација на комплексот стара бања наспроти ресторанот Стоне и хотел Куманово Спа. Одлична можност за добра инвестиција !

👍🏻 Доколку сакате да бидете секогаш во тек со нашите најнови понуди, ставете LIKE на нашата Facebook и Instagram страна.

🙏🏼Почитувани, ве молиме само за сериозни купувачи и најљубезно ве молиме без недолични и непотребни коментари

За повеќе информации
☎ 031/433 390
📞078/398 702-viber/
whatsapp

🏡 Зулу Недвижности посветено во ваша корист!

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Real Estate Zulu
ТЦ СУМА Куманово
Потврден огласувач
078398702
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам