1 / 8
ADIDAS SPEED BOXING PROFI ВРЕЌИ ЗА УДИРАЊЕ Designed in USA
По Договор
Денес 16:15

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

ADIDAS SPEED BLACK/GOLD ВРЕЌИ ЗА УДАРАЊЕ

НОВО НАЈНОВИ МОДЕЛИ НА ADIDAS BOXING BAG
Adidas Heavy Bag, for Boxing, MMA, Kick Boxing Training, Fitness and Cardio Workout – Filled
Designed in USA

https://www.adidascombatsports.com/product/adidas-home-use-heavy-bag-for-boxing-mma-kick-boxing-training-fitness-and-cardio-workout-filled/

Адидас боксерската вреќа е изработена од цврста полиуретанска синтетичка кожа и нејзините шевови се дополнително цврсто зашиени за да ви понудат максимална издржливост и безбедност при моќен тренинг со удирање. Таа е исполнета со текстил и, како и сите наши боксерски вреќи, е „скенирана кеса“ (електронски проверена за метални предмети).
за удирање е погодна за млади и стари, за аматери и професионалци. И во теретана и дома.
Вреќата за удирање е погодна за: кик-бокс, слободна борба, традиционален бокс, тајландски бокс.

- ca. 120 x 33cm ± 30kg 155,00 € 9999ден
- ca. 150 x 33cm ± 45kg 175,00 € 10999ден.
-ca. 180 x 30 cm ± 54 kg 195,00 € 11999ден.

WWW.PRIDE.MK
ALPE SPORT
Bul:Kuzman J. Pitu 24/15
Skopje nova zel.stanica
Nas.Aerodrom
02/2461547
078/359359
078/323388
e-mail:alpesportplanettrejd@yahoo.com
ОФИЦИЈАЛЕН УВОЗНИК И ДИСТИБУТЕР НА ОПРЕМА ЗА БОРЕЧКИ СПОРТОВИ:
ADIDAS,EVERLAST,PRIDE,BOXING,UFC

Категорија: Спортска опрема и активности / Боречки спортови / Справи / Опрема

Се продава од: Претпријатие

ALPE SPORT FITNESS SOLUTIONS
КУЗМАН ЈОСИФОВСКИ ПИТУ 24
Потврден огласувач
078359359 078323388
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам