1 / 10
Prostori
123.456.789 €
24.09.2022 22:28

Куманово / Куманово

Se izdava prostoria struja industriska vodo vo ulaz na dvete strani so sleper 36x23.50 m=846 m2 m visocik 4.59 m bez stubovi dvor 2000 m2 - industriska zona bedinie Kumanovo 071994279 od 9-19 casot

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

Babilon Group
Потврден огласувач
071/994-279
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам