1 / 3
Vrsime uslugi so valjaj 3 tonski
12 €
23.02.2023 22:54

Долнени / Прилеп

Tri tonski so vibrci na dvata valjaci sirina 120 cm prilep i okolina na lrilep

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Останато

Се продава од:

elko
Потврден огласувач
070259073
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам