1 / 8
BMW X3
6.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.12.2022 09:44

Тетово / Тетово

Марка:

BMW

Модел:

X 3

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

BMW X3 3.0 dizell 4x4
2004 godina
full oprema
navigacija
krem koza
automatik
klimatronik
tempomat
parking senzori napred i nazad
komandi na volan,
mnogu socuvana
a test folija za stakla

registriran na 06.05.2022
+ sega servisiran.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Fisnik
Потврден огласувач
070618841
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам