1 / 1
PRODAVAM PLAC 352m2 vo VINCE
20 €
27.11.2022 19:57

Куманово / Куманово

Квадратура:

352 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Плацот е наменет за градина, бавча, 352m2. с. Винце.
Чист имотен лист. Превод веднаш.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
077599599
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам