1 / 11
ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !
450 €
14.02.2023 08:57

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Греење:

Струја

Спрат:

8 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ луксузен стан во Аеродром во Џевахир, станот поседува 70 м2, со 3 соби, дневна и 2 спални, на 8 кат, лифт, комплет наместен со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за сушење, машина за перење, бања, балкон, инвертер клима, нова градба, можност за користење на базен, теретана, ГАРАЖА, вселив веднаш...

цена-450 eвра

шифра 26361контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

 Скопје  

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
ул. Љубљанска бр.16-1/10 Скопје - Карпош
Потврден огласувач
078/219-508
Испрати Е-маил до огласувачот

ДАРМА ДОМА издава нов стан на Водно !

600 €

ДАРМА ДОМА издава нов деловен простор во Кисела Вода !

1000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам