1 / 3
Se prodava imot zo n.Pukovsko
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.02.2022 11:00

Куманово / Куманово

Квадратура:

2340 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava imot vo naselba Pukovsko mesto vikano "ispod krst"od 2342 metri kvadratni, vo naseleno mesto, pomegju kukji, vo blizina na pat, ekstra pogoden za prenamena za placevi za gradba na kuci, vikendici ili deloven objekt.

Imotot se prodava samo kompletno cel bez delenje na parcinja. Za imotot poseduvam kompletna dokumentacija (imoten list) bez nikavki problemi okolu prenos kaj notar pri kupoprodazba na istiot. Informacii na telefon 070786416 TONI

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

077696900
Потврден огласувач
077696900
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам