1 / 8
SE IZDAVA STAN ZA KRATOK PRESTOJ
25 €
Цената е фиксна
18.11.2022 15:56

Куманово / Куманово

Број на соби:

3

Квадратура:

85 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Не

Година на градба:

2020

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Pancevacka

Se izdava celosno opremen luksuzen stan za kratok prestoj .
Se izdava na nekolku dena ili nekolku casa.
apartament me qera

Tel: 076/336-526 GOLD LUXURY

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Gold
Потврден огласувач
076336526
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам