1 / 3
Се продава куќа.Цена по договор
По Договор
24.10.2022 19:24

Куманово / Куманово

Број на соби:

12

Квадратура:

257 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

370 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1965

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Боро Прцан бр8

Се продава куќа од 257м2, со два посебни влеза и дворно место од 360 м2. На убава локација во прва градежна зона. Цена по договор. Информации на 072 243 132 и 071 860 831

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Dragi
Потврден огласувач
072243132
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам