1 / 6
Kukjarka za kuce-куќа за куче
18.000 МКД
Цената е фиксна
02.03.2022 12:09

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Se prodava kukjarka za kucina izrabotena od panel 5sm debelina od site strani so dimenzii dolzina 105sm sirina 110sm i visina 110sm. Kukjarkata e nova.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

.....
Потврден огласувач
071740039
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам