1 / 2
Plac vo gladno pole
50 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.11.2022 11:15

Куманово / Куманово

Квадратура:

440 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava plac vo gladno pole do pat, 200metri od asfalt

Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
078565203
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам