1 / 2
Plac
1 €
22.11.2022 18:03

Куманово / Куманово

Квадратура:

373 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava ili iznajmuva plac vo naselba Pero Cico(banevo trlo)ul.Gjuro pucar stari.
Celokupna dokumentacija so markica za izgradba.Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078400862
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам