1 / 3
Se izdava dukjan inf na 070236090
По Договор
21.08.2022 10:30

Куманово / Куманово

Квадратура:

140 m²

Греење:

Струја

Se izdava dukjan karsi shkola Toli Zordomis informacii samo na 070236090 Sasho

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

filip
Потврден огласувач
077889998
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам