1 / 2
Mikser, Masina za bekaton i betonski elementi, samoodni
1 €
Цената не е фиксна
13.11.2022 11:31

Струмица / Струмица

Mikser, Samoodni Masini / Masina za bekaton i betonski elementi

Officine cecconi cr95\e
-2006, skoro nova

Adam skoro nova

Mikser 0,4 m2, Prometal srbija
-solidna dobra sostojba
Poveke info na 070214534

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Bktnk
Потврден огласувач
1234567890
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам