Se prodava plac vo babin dol
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.09.2022 11:40

Куманово / Куманово

Квадратура:

5600 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Plac 5600m2 moze cel a moze i na pomali placevi za povekje info na tel 070313252

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

aco
Потврден огласувач
070313252
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам