1 / 1
Kimono za karate marka Kihon
1.300 МКД
21.12.2022 08:43

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Prodavam kimono samo ednas oblecen, marka Kihono, detsko br. 140
Cena:1300den

Категорија: Спортска опрема и активности / Боречки спортови / Справи / Опрема

Се продава од:

///
Потврден огласувач
078/365 234
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам