1 / 4
Traktor John deere 86ks
1.500 €
16.01.2023 10:28

Пробиштип

Prodavam Traktor John deere 86ks.
Blokot na traktorot e puknat. Treba da se zavari ili da se zeme drug blok.
Cena: 1500eur
Moze zamena za kola ili pomal traktor.
Za podeltano info javete se na: 070/556-428 (javuvanje do 20h

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

xxxx
Потврден огласувач
075287697
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам