1 / 6
IVECO DAILY 35 S 10 HPI
1 €
26.06.2022 10:32

Куманово / Куманово

Kombeto evo odlicna sostojba
35s10 hpi
God na pr 2003
Novi gume
Nov okllmator.
Tovarno
Mozhe i.zamena.za Kola.

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

BMW
Потврден огласувач
071676005
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам