1 / 2
izdavam apartman kratok prestoj
1.000 МКД
Цената не е фиксна
27.11.2022 09:59

Аеродром / Скопје

Број на соби:

1,5

Квадратура:

40 m²

Греење:

Централно

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2021

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

aerodrom

izdavam stan za kratok i podolg prestoj

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

xxx
Avnoj 44 2/7
Потврден огласувач
075206470
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам