1 / 12
Bagger SCHAEFF
1 €
13.01.2023 17:31

Сарај / Скопје

Se prodava bagger SCHAEFF 1998 doneseno od CH.
So 3 korpi ima e pikamer.
Bgerot e vo dobra sostojba.TEL.070370063

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Hamzi
Krusopek
Потврден огласувач
070370063
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам