1 / 1
Се издава или се бара идејно решение
По Договор
13.08.2022 13:30

Куманово / Куманово

Квадратура:

28000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се бара идејно решение или се издава плац со површина од 28 000 м/2 на улица Железничка Куманово Твинс Петрол
телефон за контакт
070/211-062 - Марјан

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се изнајмува од:

Petar
Потврден огласувач
0
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам