1 / 3
se prodava sprat od kuka
280.000 €
Цената не е фиксна
03.08.2022 08:49

Куманово / Куманово

Број на соби:

4,5

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

100km m²

Тип на домот:

Половина куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

babin dol ul1 br46

se prodVa kuka so pomosni prostorii pogodni za sekakva namena so magacin prizemje i dvor so plac od 900m2inf.tel.075334248 070334248 vo babin dol kumanovo

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

blagica
Потврден огласувач
075334248
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам