1 / 9
IZDAVAM MAGACIN 125m2 KAJ EAST GATE-SAEM
По Договор
22.09.2022 10:06

Гази Баба / Скопје

IZDAVAM MAGACIN 125m2
SIRINA 6,5m x DOLZINA 20m x VISINA 4m
KANCELARIJA 11m2
KUJNA
TOALET

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

****
Потврден огласувач
077670696
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам