Kupuvan Vikendica
20.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.02.2022 00:22

Куманово / Куманово

Квадратура:

1000 m²

Број на соби:

2

Греење:

Струја

Наместена:

Делумно

Kupuvam vikendica do 20.000 evra

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се бара од:

Elena
Потврден огласувач
075203882
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам