1 / 1
se prodava niva posle most na reka pcinja
10 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 09:47

Куманово / Куманово

Квадратура:

529 m²

Тип на земјиште:

Градежно

se prodava niva posle most na reka pcinja mlado nagoricane ima struja

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
077619594
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам