1 / 3
Се продаваат две ниви во Табановце
7 €
07.05.2022 13:03

Куманово / Куманово

Квадратура:

16000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

⚠️ Се продаваат две ниви во Табановце

👉 Првата со површина од 4.730м2 веднаш до главниот пат ( 10€ m2 )

👉 Втората со површина од 11.331м2 на 10метри од главниот пат ( 7€ m2 )

👉 Со целосна документација.

👍🏻 Доколку сакате да бидете секогаш во тек со нашите најнови понуди, ставете LIKE на нашата Facebook и Instagram страна.

🙏🏼Почитувани, ве молиме само за сериозни купувачи и најљубезно ве молиме без недолични и непотребни коментари

За повеќе информации
☎ 031/433 390
📞078/398 702-viber/whatsapp
🏡 Зулу Недвижности посветено во ваша корист!

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Real Estate Zulu
ТЦ СУМА Куманово
Потврден огласувач
078398702
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам