Se izdava plac do pat vo Ajducka cesma
300 €
06.06.2022 10:58

Куманово / Куманово

Квадратура:

500 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se izdava plac vo Ajducka sesma karsi "Jane prodavnica za stocna hrana". Vo placot ima priklucok za struja, dve busotini za voda i priklucok za kanal. Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се изнајмува од:

Nenad
Потврден огласувач
078236422
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам