1 / 11
Prostoria
1.450 €
05.09.2022 10:44

Куманово / Куманово

Se izdava prostoria od 840m2 bez stubovi 2 ulaza struia voda ulaz so shleper 1450 € mesecno plakanie u napred za 1 god 071994279

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

Babilon Group
Потврден огласувач
071/994-279
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам