1 / 3
Kukja na Zeleznicka Stanica - Kumanovo
По Договор
19.02.2022 19:18

Куманово / Куманово

Број на соби:

6

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

400 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југ

Адреса:

Zeleznicka Stanica

Kukjata ima 5 sobi i WC, podrum, garaza i golem dvor.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Silvana Dimitrievska
Потврден огласувач
075334845
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам