1 / 1
Se prodava njiva vo Gladno Polje
40 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.12.2022 12:20

Куманово / Куманово

Квадратура:

1300 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Njiva se navagja posle Mitev Most nekoi 150 metra
Broj za kontakt 077 703 250 Ubavka
Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
077557400
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам