1 / 5
se ptodava niva blizu etno selo
10 €
Цената е фиксна
15.07.2022 13:24

Куманово / Куманово

Квадратура:

3020 m²

Тип на земјиште:

Градежно

se prodava niva blizu etno selo mosa mel mlin blizu avotopat ima voda struja asvaltiran pat cena fiksna 10e

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
077619594
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам