1 / 12
Hitno se prodavat aparati za kafe de longhi
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.05.2023 10:55

Тетово / Тетово

se proadavt aparati za kafe de longhi eden od vodeckite brendovi.pogodni za domasan upotreba i kancelarii.aparatite se nov uvoz se servisirani i istite se prodavat so pismenangarancia od 6 meseci.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Апарати за кафе

Се продава од:

oprema
Потврден огласувач
071849051
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам