1 / 10
FIAT PANDA 1.1i 55PS 2008 -AUTOGENEVA-
1 €
01.04.2022 16:23

Бутел / Скопје

Марка:

Fiat

Модел:

Panda

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Жолта

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

40 kw / 54 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

PRODADENO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AutoGeneva
Потврден огласувач
071866866
Испрати Е-маил до огласувачот

KIA SOUL 1.6CRD 116PS 2010 -AUTOGENEVA-

1 €

VW POLO 1.4i 60PS 1995 -AUTOGENEVA-

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам